Užijte si Vary tak, jak je ještě neznáte!

Objevte krásy Karlových Varů netradičně. Vyberte si z naší nabídky zážitek, na který nezapomenete. 

Proč to děláme?

Vary konečně jinak. To je to, oč tu běží. Cestovní ruch je naší vášní a máme s ním bohaté zkušenosti. Do současné doby jsme se zabývali převážně pobyty pro zahraniční hosty ale vždy jsme cítili, že město mimo lázeňství může nabídnout mnoho i pro aktivní, rodinou nebo zážitkovou dovolenou. Naskytla se nám příležitost dělat konečně na tom, co jsme vždy chtěli – ukázat návštěvníkům Karlovy Vary jinak. Představit jim všechny přednosti, krásy a zákoutí. 

Jak to děláme?

K Varům neodmyslitelně patří lázeňství, okolní příroda i zajímavá místa. Co ale nesmíme opomenout jsou především místní lidé, kteří jsou důležitou součástí a duší tohoto města. Ve spolupráci s nimi a s profesionály jsme pro vás připravili to nejzajímavější, co mohou Vary nabídnout. A to jsou právě zážitky. 

Jak to s námi funguje

Vyberte si zážitek

Na každém zážitku jsme si dali opravdu záležet. Vybrali jsme ty nejlepší hotely a wellness centra, oslovili špičkové instruktory a naplánovali nezapomenutelné aktivity v přírodě. A tím naše nabídka nekončí. Podívejte se, co vše jsme si pro vás ve Varech připravili.

Kontaktujte nás

V případě zájmu vyplňte poptávkový formulář, který naleznete u jednotlivého zážitku či balíčku a odešlete jej, nebo nám jednoduše zavolejte. Rádi Vám také pomůžeme se skladbou a výběrem hotelů, služeb a aktivit na míru.

Naplánujeme za vás

Jako místní Váš pobyt naplánujeme do posledního detailu a proměníme ho v nezapomenutelný zážitek. A o co jde především? Užít si Vary konečně jinak! Aktivně, zábavně a s přáním se k nám vrátit.

Jak to vidí naši klienti

Záleží nám na tom, abyste byli spokojeni. Podívejte se, jak si Vary užili naši klienti. To stejné můžete zažít i vy. 

Věříme v sílu individuálních talentů

Naši práci milujeme a každý z nás udělá vše proto, abyste se v Karlových Varech cítili co nejlépe a odvezli si příjemné vzpomínky.  

Martin Špalek

Alexandr Pluhovský

Magdaléna Aronová

Hana Gabalcová

Anička Matysová

Jsme tu také pro firemní klienty

Chystáte kongres, teambuilding, párty, natáčení nebo jen chcete odměnit své zaměstnance mimořádným bonusem? I vám můžeme podat pomocnou ruku. Rádi vám pomůžeme s výběrem prostoru nebo hotelu, dopravou, aktivitami i dalšími službami pro vás i vaše partnery.

Menu